Půdní vestavby Praha

 Půdní vestavby

Koupit starší byt v širším centru Prahy není dnes žádný větší problém, nabídka je zejména poslední dobou poměrně široká. Tyto starší byty však dnes ani po nákladných rekonstrukcích svojí dispozicí neodpovídají nárokům na moderní bydlení. Navíc jsou mnohdy pod někdy až příliš přísným dohledem památkářů a tak ani jejich rekonstrukce se neobejdou bez zdlouhavých vyjednávání a kompromisů, někde končících i neúspěchem úplným. Modernější bydlení s dostatkem světla a prostoru je neproveditelné i kvůli nosným zdem a malým oknům, které jsou sice velmi romantické, ale v rámci dlouhodobého bydlení nevhodné.
 Moderní půdní byty

Našli jsme ideální řešení, jak spojit moderní bydlení téměř v centru Prahy a s velmi dobrou dostupností. Již 10 let nabízíme zrekonstruované půdní prostory a s tím možnost bydlet v nových, v moderně řešených bytech umístěných v posledních podlažích činžovních domů. Při rekonstrukcích půdních prostor v půdní vestavby používáme moderní materiály, dáváme přednost českým výrobcům a dáváme vyniknout všem výhodám těchto prostor pro pohodlné bydlení. O jejich kvalitě se můžete přesvědčit na našich stránkách v již dokončených projektech, v případě vážného zájmu vás rádi provedeme některým z námi nabízených půdních bytů na naší stránce http://www.pudypraha.cz/cz/byty-k-prodeji/. Vítejte ve vašem budoucím půdním bydlení.
 Výstavba půdních bytů

Půdní vestavby realizujeme výhradně vlastní stavební firmou Půdy realizace s.r.o., která patří do skupiny společností Půdy Praha. Pravidelně se zúčastňujeme výstav a veletrhů věnujících se novinkám v oboru nejen u nás ale i v zahraničí, takže jsme schopni nabídnout nejnovější materiály a řešení i jinak problematických částí výstavby či rekonstrukce. Vlastní stavbu provádí pracovníci s dlouholetými zkušenostmi v tomto oboru a pod odborným vedením. Kvalitní provedení stavebních prací je pro nás nejen důležitým bodem v rámci uzavřené smlouvy, ale je důležitá i v rámci další propagace námi realizovaných staveb vzhledem k budoucím zákazníkům z řad majitelů půd nebo kupujících. Rádi vás o tom přesvědčíme.
 Financování projektů

Na financování projektů společností Půdy real s.r.o., Půdy plus s.r.o. a Půdy alfa s.r.o. se dlouhodobě podílí developerské centrum České spořitelny a.s., rovněž v realitní činnosti s námi spolupracuje  RSČS, a.s. 

Půdní byty Praha – dokončené projekty

Pohled nároží

Křížkovského 1584/18, Praha 3 Žižkov

Půdní nástavba a vestavba devíti nových bytů v 7. a 8.NP a přístavba osobního výtahu v domě čp.1584, k.ú.Žižkov, Křížkovského 18, Praha 3. Jedná se o zděný rohový činžovní dům z období kolem roku 1927. Dům se nachází v blízkosti Mahlerových a Riegrových sadů a náměstí Jiřího z Poděbrad.

 
Pohled ulice

Boleslavská 1906/9, Praha 3 Vinohrady

Půdní nástavba a vestavba dvanácti nových bytů v 7. a 8.NP a stavební úprava osobního výtahu v domě čp.1906, k.ú.Vinohrady, Boleslavská 9, Praha 3. Jedná se o zděný řadový činžovní dům z období kolem roku 1923. Dům se nachází nedaleko náměstí Jiřího z Poděbrad v okolí je i několik parků jako např. Riegrovy sady, či sady Svatopluka Čecha. Výborná dostupnost do centra Prahy metrem i tramvají. V blízkosti je mateřská i základní škola.

 
Půdní byt - Rostislavova 1362/24, Praha 4 Nusle

Rostislavova 1362/24, Praha 4 Nusle

Půdní vestavba čtyř nových mezonetových bytů v 6. a 7.NP a přístavba osobního výtahu v domě čp.1362, k.ú.Nusle, Rostislavova 24, Praha 4. Jedná se o zděný činžovní dům z období kolem roku 1925. Dům se nachází v blízkosti náměstí Bratří Synků a nádraží Praha Vršovice, odkud je dobré spojení do centra.

 
Uliční fasáda po rekonstrukci

Na Pankráci 876/73, Praha 4

Půdní vestavba sedmi nových bytů v 5. a 6.NP a vestavba osobního výtahu v domě čp.876, k.ú.Nusle, Na Pankráci 73, Praha 4. Jedná se o zděný řadový činžovní dům. Dům se nachází nedaleko od Jiráskových sadů, v okolí je i několik sportovních areálů a dobře dostupný je i plavecký areál v Podolí. Výborná dostupnost do centra Prahy metrem i tramvají. V blízkosti je mateřská i základní škola.

 
Pohled Kubelíkova

Kubelíkova 1051/47, Praha 3 Žižkov

Půdní nástavba a vestavba pěti nových bytů v 6. a 7.NP a přístavba osobního výtahu v domě čp.1051, k.ú.Žižkov, Kubelíkova 47, Praha 3. Jedná se o zděný řadový činžovní dům z počátku 20.stol. Dům se nachází v blízkosti Mahlerových sadů a Žižkova náměstí.

 
Půdní byt - Koněvova 126

Projekt Koněvova 126

Projekt Koněvova 126 od zavedeného developera Půdy real s.r.o., zabývajícího se rekonstrukcemi činžovních domů a výstavbou půdních bytů je v této části Žižkova ojedinělým projektem, který spojuje moderní bydlení v původní zástavbě činžovních domů, avšak za splnění požadavku na vysoký komfort bydlení.

 
Nový stav

Praha 7, Sládkova 262/7

Půdní vestavba sedmi nových bytů v 6. a 7.NP a výstavba osobního výtahu v centrální světlíku v domě čp.262, k.ú.Bubeneč, Sládkova 7, Praha 7. Jedná se o zděný rohový činžovní dům vybudovaný kolem r.1910. Dům se nachází v Bubenči v blízkosti Stromovky a Letenských sadů, nedaleko je dětské hřiště, cyklostezka, škola, školka.

 

Praha 3, Biskupcova 1732/33

Půdní vestavba devíti nových bytů v 7. a 8.NP a vestavba osobního výtahu v domě čp.1732, k.ú.Žižkov, Biskupcova 33, Praha 3. Jedná se o zděný činžovní dům vybudovaný v první polovině 20, stol. Dům se nachází na Žižkově v blízkosti parku Židovské pece a sportovně rekreačního areálu Pražačka. Dům sousedí s kinem Aero. Výborná dostupnost do centra Prahy tramvají, autobusem či metrem, v blízkosti je mateřská i základní škola.

 
Půdní byt - Na Rokytce

Praha 8, Na Rokytce 1029/30

Půdní vestavba devíti nových bytů v 6. a 7.NP a výměna osobního výtahu v zrcadle schodiště v domě čp.1029, k.ú.Libeň, Na Rokytce 30, Praha 8. Jedná se o zděný rohový činžovní dům vybudovaný kolem r.1930. Dům se nachází v Libni v blízkosti Libeňského zámečku, nedaleko je dětské hřiště, cyklostezka, škola, školka.

 
Půdní byt - Sudoměřská

Praha 3, Sudoměřská 1087/26

Půdní vestavba 6 nových bytových jednotek v 6. a 7.NP, vestavba výtahu v činžovním domě č.p.1087, ul.Sudoměřská 26, Praha 3Jedná se o řadový zděný činžovní dům vybudovaný ze začátku 20.století. Dům se nachází na rozhraní Vinohrad a Žižkova nedaleko nám.Jiřího z Poděbrad a parku Parukářka, který je vhodný pro odpočinek. Dostupnost do centra Prahy je cca 10min. metrem či tramvají, v blízkosti je mateřská i základní škola,

 
Půdní byt - Korunní

Praha 3, Korunní 1902/113

Půdní vestavba šesti nových bytů v 7. a 8.NP a výměna osobního výtahu u dvorní fasády v domě čp.1902, k.ú.Vinohrady, Korunní 113, Praha 3. Jedná se o zděný činžovní dům vybudovaný kolem r.1924. Dům se nachází na Vinohradech nedaleko Bezručových sadů. Dostupnost do centra Prahy je cca 10min. metrem či tramvají, v blízkosti je mateřská i základní škola, nákupní centrum.

 
Půdní byt - Žerotínova

Praha 3, Žerotínova 1489/41

Půdní vestavba 6 nových bytových jednotek v 7. a 8.NP, vestavba výtahu v zrcadle domovního schodiště v činžovním domě č.p.1489, ul.Žerotínova 41, Praha 3. Dům se nachází v klidné části Žižkova nedaleko parku Parukářka a Vítkov, který je vhodný pro odpočinek. Dostupnost do centra Prahy je cca 10min. autobusem či tramvají, v blízkosti je mateřská i základní škola.

 
Půdní byt - Lublaňská

Praha 2, Lublaňská 507/8

Půdní vestavba 8 bytových jednotek v 5. a 6.NP ve zděném činžovním domě v Praze 2 vybudovaném kolem roku 1887 s dřevěným krovem a sedlovou střechou. Dům stojí v širším centru Prahy na Vinohradech nedaleko rozlehlého parku Folimanka, kde je i dětské hřiště, park je vhodný k procházkám, bruslení či běhání. Veškerá občanská vybavenost MŠ, ZŠ, nemocnice, obchody, metro I.P.Pavlova cca 10 min.chůze.

 
Půdní byt - Viklefova

Praha 3, Viklefova 13

Půdní vestavba 6ti bytových jednotek v činžovním domě v Praze 3 navrženém v roce 1929, architektem Ant. Kellerem. Nachází se v klidné části Žižkova nedaleko parku Židovské pece, který je vhodný pro odpočinek je zde dětské hřiště, cyklostezka a sportovního areálu Pražačka, kde se nachází nově zrekonstruovaný krytý bazén s výhledem na Prahu, venkovní bazén, posilovna, sauna. Dostupnost do centra Prahy je cca 15min. autobusem či tramvají, v blízkosti je mateřská i základní škola, gymnázium.

 
Půdní byt - Domažlická

Praha 3, Domažlická 1506/2

Půdní vestavba šesti nových bytů v 5. a 6.NP a vestavba osobního výtahu do světlíku v domě čp.1506, k.ú.Žižkov, Domažlická 2, Praha 3. Jedná se o rohový zděný činžovní dům vybudovaný kolem r.1924. Dům je v klidné části Žižkova nedaleko parku Parukářka a Vítkov, který je vhodný pro odpočinek. Dostupnost do centra Prahy je cca 10min. autobusem či tramvají, v blízkosti je mateřská i základní škola.

 
Půdní byt - Umělecká

Praha 7, Umělecká 5/1005

Půdní vestavba 6ti bytových jednotek ve zděném činžovním domě,postavené v první čtvrtině 20.století. Dům je situován v klidné a velmi dobře dostupné části Praha 7 – Holešovice, oblíbené rovněž díky bezprostřední blízkosti lesoparku Stromovka. V okolí domu je tram i metro, hlavní třída s rozmanitými obchody, škola, kulturní a oddechové centrum.

 
Půdní byt - Lucemburská

Praha 3, Lucemburská 1299/39

Půdní vestavba dvou nových bytů a studia v 6. a 7.NP a přístavba osobního výtahu u dvorní fasády v domě čp.1299, k.ú.Žižkov, Lucemburská 39, Praha 3. Jedná se o zděný činžovní dům vybudovaný kolem r.1924 na rozhraní Vinohrad a Žižkova nedaleko parku Parukářka, který je vhodný pro odpočinek. Dostupnost do centra Prahy je cca 10min. metrem či tramvají, v blízkosti je mateřská i základní škola.

 
Půdní byt - Domažlická

Praha 3, Domažlická 1505/4

Půdní vestavba šesti nových bytů a vestavba osobního výtahu do světlíku v domě čp.1505, k.ú.Žižkov, Domažlická 4, Praha 3

 
Půdní byt - Nám. Dr. Holého

Praha 8, Nám. Dr. Holého 1052

Půdní vestavba sedmi nových bytů a vestavba osobního výtahu do světlíku v domě čp.1052, k.ú.Libeň , Nám.Dr.Holého 11 a 12 čp.1052, Praha 8

 
Půdní byt - Kubelíkova

Praha 3, Kubelíkova 5/35

Půdní vestavba čtyř nových bytů v 6. a 7.NP a přístavba osobního výtahu u dvorní fasády v domě čp.35, k.ú.Žižkov, Kubelkova 5, Praha 3. Jedná se o zděný činžovní dům na Žižkově nedaleko Riegrových a Mahlerových sadů. Dostupnost do centra Prahy je cca 5min. tramvají, v blízkosti je mateřská i základní škola.

 
Půdní byt - Boleslavská

Praha 3, Boleslavská 2515/11

Půdní vestavba pěti nových bytů a výměna osobního výtahu v domě čp.2515, k.ú.Vinohrady, Boleslavská 11, Praha 3.

 
Půdní byt - Roháčova

Praha 3, Roháčova 93

Půdní vestavba šesti nových bytů a stavební úpravy osobního výtahu v domě čp.1419, Praha 3, Žižkov, Roháčova 93

 
Půdní byt - Buchovcova

Praha 3, Buchovcova 1706/5

Vestavba 5 bytových jednotek a přístavba osobního výtahu v domě čp.1706 v k.ú.Žižkov, Buchovcova 5, Praha 3

 
Půdní byt - Blodkova

Praha 3, Blodkova 1476/ 4

Půdní vestavba osmi bytů a ateliéru v 6. a 7.NP, výměna osobního výtahu v domě čp.1476, Praha 3, k.ú.Žižkov, Blodkova 4

 
Půdní byt - Koněvova 138

Praha 3, Koněvova 1705/138

Půdní vestavba osmi bytových jednotek

 
Půdy real, s.r.o.

Praha 5, Holečkova 127/186

Půdní vestavba tří nových bytů domě čp.186, k.ú.Košíře, Holečkova 127, Praha 5.

 
Půdní byt - Slezská

Praha 3, Slezská 2232/144

Půdní vestavba 3 mezonetových bytových jednotek a přístavba osobního výtahu

 
Půdní byt - Jeseniova

Jeseniova 2738/127, Praha 3

Cihlový činžovní dům, byt po celkové rekonstrukci, osobní vlastnictví.